Kontakt

Telefon +46 (0) 708 300 334
kontakt@kranbolaget.se

Mikael Widerdal

              

Joachim

  

Joachim christoffersson

Samordnare mobila kranar

+46 (0) 709 278 540
kranförare@kranbolaget.se

  

Mak

Samordnare Tornkranar

+46 (0) 709 278 544
mak@kranbolaget.se

 

 

JOHAN RAMBERG

Försäljning

johan@kranbolaget.se

Marianne Wällstedt

MARIANNE WÄLLSTEDT

Redovisning - Ekonomi

ekonomi@kranbolaget.se

       

Carina Falk

Redovisning, Rekrytering, Personal - HR 

+46 (0) 708 117 950
carina@kranbolaget.se

Johanna 

JOHANNA NYBERG

Personal - HR

personal@kranbolaget.se

Helen

HELEN WIDERDAL

Marknadsföring - Utbildning/assistent

46 (0) 760 214 314
helen@kranbolaget.se

                                                                                                  

                                        

Di Gasell 2020

                          

                      

Kontakta oss

Vi hjälper er att planera för rätt sorts maskiner på rätt plats för säkra och kostnadseffektiva lyft

Kul att höra av dig! Vi återkommer snarast möjligt.
Maskinentreprenörernas logotyp Svenska Mobilkranföreningens logotyp