Kontakt

Telefon +46 (0) 708 300 334
kontakt@kranbolaget.se

Vi är Kranbolaget

Vi hjälper er gärna med både planering och genomförande

Dennis Nyberg VD

+46 708 300 334
dennis@kranbolaget.se

Dennis     

DENNIS NYBERG

vd 

+46 (0) 708 300 334
dennis@kranbolaget.se

Mikael Håkans

    

mikael håkans

Försäljning - marknadsföring

+46 (0) 722 380 813
mikael@kranbolaget.se

Mikael Widerdal

              

Mikael Widerdal

utbildning

+46 (0) 735 133 723
utbildning@kranbolaget.se

Marianne Wällstedt

     

MARIANNE WÄLLSTEDT

Redovisning - Ekonomi

ekman@kranbolaget.se

       

Anders

Anders Pettersson

Personal - HR - Rekrytering

+46 (0) 708 117 950
anders@kranbolaget.se

Johanna 

JOHANNA NYBERG

Personal - HR

personal@kranbolaget.se

Helen

HELEN WIDERDAL

Utbildning/assistent - Marknadsföring

utbildning@kranbolaget.se

 

Joachim

Joachim christoffersson

Kranförare kontakt - samordnare mobila kranar

+46 (0) 709 278 540
kranförare@kranbolaget.se

Kontakta oss

Vi hjälper er att planera för rätt sorts maskiner på rätt plats för säkra och kostnadseffektiva lyft

Kul att höra av dig! Vi återkommer snarast möjligt.
Maskinentreprenörernas logotyp Svenska Mobilkranföreningens logotyp